Kdo jsme?

GANSA STAVBY s.r.o. spadají pod křídla akciové společnosti GANSA a.s., která sdružuje holding dceřiných společností. Dlouhodobá historie, jejíž začátky sahají do roku 1991, je zárukou profesionality, zkušeností a kvality. Posláním dceřiných společností je nabídnout zákazníkům kvalitní služby s individuálním přístupem.

Celý proces výroby Vašeho bydlení svěřujete do našich rukou, to je pro nás závazek odvést svou práci v nejvyšší kvalitě, od jejího náčrtu až k finálnímu předání klíčů k Vašemu novému domovu. V naší výrobní hale provádíme veškeré kvalitativní zkoušky. Na samotný proces výroby dohlíží odborné kontroly.

Spolupracujeme s předními výrobci kvalitních stavebních materiálů určených především pro dřevostavby. Realizační tým odvádí svou práci profesionálně a s nadšením. A jde to poznat!

Lidé, kteří se o vás postarají:

Tomáš Demběc

obchodní ředitel

Zastupuji naši společnost v obchodních záležitostech. Dohlížím na správné hospodaření, koordinuji chod z ekonomického hlediska a hledám vhodné kroky pro růst firmy.  

Petr Hranický

výrobní ředitel

Díky mé dlouholeté praxi mám pod svými křídly tým, se kterým se soustředíme na výrobu a montáž krovu, pokládku střešní krytiny včetně klempířských prací a to v co nejkratším čase.  

Adam Šeděnka

koordinátor

Od první chvíle, projekce a specifikace materiálů, během výstavby, až do zdárného předání domu komunikuji s klienty a jsem jim k dispozici pro konzultace a případné změny.

 

Marek Baur

projektant

Tvořím prvotní návrhy dle přání klientů a poté realizuji potřebnou projektovou dokumentaci. Nedílnou součástí je pro mne i vyřízení stavebního povolení včetně úpravy dokumentace dle požadavků úřadů.

Matěj Vařeka

vedoucí divize
výroba panelů

Hlavní náplní ve společnosti je pro mne vedení výroby na naší hale a samotná montáž prefabrikovaných panelů na připravené základové desky. 

Radek Pernica

vedoucí divize
zednické práce

Pod mým dohledem se na rodinných domech provádí kontaktní zateplovací systém. Do mých rukou spadají i obkladačské práce.

Klára Hradilová

marketing

Snažím se našim potenciálním i stávajícím klientům zpříjemnit návštěvu naší webové stránky a dohlédnout aby zde našli vše potřebné a aktuální. 

Jiří Duda

specialista

Na stavbách se zaměřuji na montáž rekuperací od značky JABLOTRON a to od rozvodů až po samotné spuštění jednotky.

Radim Konkol

specialista

Specializuji se na vzduchotěsnost budov. Provádím precizní montáž parozábran a blower door testy.

Proč stavět s námi?

Úspora nákladů na stavbu a provoz

Lehkost, pevnost a odolnost konstrukcí umožnují výrazně snížit spotřebu materiálu na založení stavby. Dřevostavby splňují parametry pasivních domů a jsou celoročně energeticky úsporné. V zimě propouštějí méně chladu, v letních měsících naopak minimum tepla.

Naše domy jsou ekologické

Ve svých výrobních procesech klademe velký důraz na to, aby náš celkový přístup byl ohleduplný k životnímu prostředí, kde stavíme. Díky tomu můžeme vyloučit jakoukoli odchylku, či chybu, nebo nepříznivý dopad výstavby Vašeho domu na jeho okolí.

Klademe důraz na kvalitu a rychlost

Máme důkladně propracovaný systém logistiky, ve kterém klademe důraz na maximální přesnost. Jsme proto pružní a časově efektivní. Co běžně trvá řadu měsíců, realizuje v horizontu dnů.

Sledujte osobně stavbu vlastního domu

Našimi klíčovými hodnotami je transparentnost a partnerství se zákazníky. Nemáme co tajit a za co se stydět, každý klient tak může být osobně u výroby a stavby vlastního domu krok za krokem.

Pomůžeme vám s financováním stavby

Cesta k vysněnému domku nemusí trvat dlouho ani z pohledu jeho financování. Naše firma Vám pomůže se zpracováním hypotečních úvěrů. Společně najdeme pro Vás tu nejlepší a nejvýhodnější variantu úvěru.

Až o 10 % větší obytný prostor domů

Vyvinuli jsme unikátní řešení obvodových stěn našich dřevostaveb, které doslova pocítíte na každém kroku. Nabízíme až o 10 % větší obytný prostor a to vše při stejné zastavěné ploše. O zásadní úspoře nákladů na m2 podlahové plochy nemluvě...

Jaké jsou největší výhody dřevostaveb?